شرایط ، لباس و بهترین زمان عکاسی بارداری

همه چیز درباره عکاسی بارداری

عکاسی بارداری این روزها بسیار محبوب شده است این نوع عکاسی برای عضو جدید خانواده انجام می‌شود به همین دلیل عکاسان در تلاش هستند که در این زمینه عکس های پر از حس و لطافت به وجود بیاورند.در این مقاله ویژگی ها و نکات مهم عکاسی بارداری توضیح داده می‌شود با ما همراه باشید :

<<لطفا جهت ديدن عكس هاي بارداري با ما در تماس باشيد >>

ژست عکاسی بارداری :
.
عکاسی بارداری را می‌توان به روش های مختلف عکاسی کرد که این مورد به هنر عکاس ختم می‌شود معمولا این نوع عکاسی به صورت تکی از مادر یا به همراه همسر و یا با اکسسوری های کودک عکاسی می‌شود.در عکاسی بارداری گرفتن دیتیل یا عکس های (کلوز آپ) مانند عکس از شکم مادر یا از اکسسوری های کودک بسیار جذابیت عکس را بالا میبرند.
.
.
عکاسی بارداری در منزل :
.
بسیاری از مادرها ترجیح می‌دهند که عکس های خود را در منزل بگیرند زیرا ثبت خاطرات در منزل یا اتاق کودک برایشان جذاب تر و پر از حس خوب است . و یکی از خوبی های عکاسی بارداری در منزل این است که مادر در فضای منزل خود احساس راحتی بیشتری می‌کند به طور کل عکس های دوران بارداری در منزل بسیار طبیعی ثبت می‌شوند و برای مادر و کودک در آینده جذابیت بیشتری دارد.
.
عکاسی بارداری در فضای باز :
عکاسی فضای باز در همه زمینه ها بسیار جذاب است و عکس های بارداری از این قاعده جدا نیستند:
اولین نکته مثبت عکاسی در فضای باز نور نامحدود است. همچین فضای باز بسیار وسیع است و شما در انتخاب لوکیشن آزاد هستید نکته دیگر این ‌که در هنگام عکس گرفتن می‌توانید از طبیعت لذت ببرید و دیگر عکس گرفتن خسته کننده نیست.
.
معایب عکاسی در فضای باز :
عکاسی فضای باز برای زنان باردار کمی دشوار است زیرا معمولا دسترسی به سرویس بهداشتی و تعویض لباس کمتر در دسترس است و این برای زنان باردار خسته کننده و سخت می باشد .
.
مناسب ترین لباس برای عکاسی بارداری ؟
هر مادری قبل از عکاسی بارداری این سوال به ذهنش می‌رسد که چه لباسی بپوشم ؟ در این زمینه لباس های مختلفی مانند لباس های بلند پوشیده( ماکسی ) که امروزه بسیار رایج شده است و یا لباس های کوتاه و مینیمال که بیشتر بدن مادر و شکم آن نمایان می‌شود و همچنین استفاده ا پارچه حریر نیز یکی از زیباترین سبک ها در عکاسی بارداری است .
.
بهترین زمان برای عکاسی بارداری
.
در ماه های اول معمولا شکم بالا نمی آید پس گزینه مناسبی برای عکاسی نیست در اکثر مواقع گفته می‌شود که دوماه آخر بارداری بهترین وقت برای عکاسی بارداری است زیرا شکم برآمده شده و در عکس کاملا قابل مشاهده است .