آتليه ريماگل به عنوان بهترين آتليه كودك در غرب تهران در زمينه عكاسي کودک، مدلينك كودك، عکاسی نوزاد و عکاسی بارداري فعاليت تخصصي خود رو از سال ٢٠١٦ اغاز كرده است. خوشحال میشیم که میزبان شما و کوچولوهای دلبندتون باشیم. قبل از پذیرایی از شما خواهشمندیم موارد زیر را مطالعه بفرمائید. 

 
 
 

شرایط و موارد مورد نیاز عکاسی در آتلیه کودک ریماگل

✅ لطفا جهت حضور در مجموعه حتما برای خودتان و فرزند دلبندتان کفش تمیز همراه داشته باشید. رعایت نظافت در مجموعه ریماگل به سلامت کودک دلبندتان کمک میکند.

✅ فضای آتلیه محدود است لطفا در صورتیکه تعداد افراد جهت عکاسی خانوادگی زیاد باشد از قبل هماهنگیهای لازم در خصوص حضور شما عزیزان انجام شود.

⤵️ لوازم لازم در عکاسی بارداری:

✅ مجموعه ریماگل لباسهای متعددی در جهت عکاسی بارداری در اختیار شما عزیزان قرار میدهد که میتوانید نمونه و رنگ بندی آنها را از قبل از طریق لینک بارداری که در اختیارتون قرار میگیرد مشاهده کنید تا بتوانید اکسسوری و کفش مناسب برای خود و لباس مناسب برای همسر خود داشته باشید که همکاران در این خصوص راهنمایی لازم را برای شما خواهند داشت.

✅ خواهشمندیم خانمهای باردار لباس زیر دکلته و لباس زیر سفید و سیاه همراه داشته باشند.

✅ علاوه بر لباسهای موجود در مجموعه بهتر است چند دست لباس اسپرت یا رسمی ست شده با همسر خود همراه داشته باشید.

✅ لطفا از اکسسور فانتزی نوزاد عکس سونوگرافی کفش نوزادی یا اسباب بازی مینیاتوری و مینیمال یا لوازم خاص نوزاد همراه خود داشته باشید.

 

لوازم مورد نیاز جهت عکاسی نوزاد

✅ بهترین زمان عکاسی نوزاد 7 تا 15 روزگی است چون هوشیاری کودکان در این مرحله کامل نشده و بیشتر میخوابد و در زمان عکاسی به خواب به سر میبرد و واکنش به حرکت دادن یا فرم دادن به بدنشان نشان نمیدهند.

✅ در صورتیکه نوزاد بزرگتر باشد روند عکاسی به مراتب سخت تر است و زمان بیشتری میبرد و شاید نتیجه مطلوب شما نباشد. از این جهت متذکر میشویم که حتما طی بازه مشخص شده به مجموعه مراجعه کنید.

✅ در صورت امکان قبل از حضور در مجموعه نوزاد را استحمام کنید تا خسته شود و راحتر بخوابد کلیه لوازم مورد نیاز برای عکاسی در مجموعه استریل شده و در اختیارتون قرار خواهد گرفت فقط لوازم شخصی نوزاد را حتما همراه داشته باشید.

✅ چند عدد پوشک پستانک شیشه شیر نوزاد زیرانداز مخصوص تعویض و برس نوزاد نیز همراه داشته باشید.

 

لوازم مورد نیاز در عکاسی عمومی

✅ اکسسوری کودکان شامل تل سر هد سر، دستمال سر، پاپیون، کراوات، ساسبند، عینک، کلاه، پاپوش، شال و عروسک و اسباب بازی و... که دوست دارید با آنها عکاسی شود را به همراه داشته باشید.

✅ در صورتیکه مایل به عکاسی خانوادگی هستید حتما لباس هماهنگ همراهتون داشته باشید تا زیبایی بصری در عکسهای شما نمایان باشد و لطفا کفش تمیز همراه داشته باشید.

✅ لطفاً لباسهای مورد نظر جهت عکاسی کودکان و عکاسی خانوادگی همراهتان باشد و در صورت امکان حتما یکدست لباس که کوچولو قصد عکاسی با آن دارد قبل از ورود به آتلیه بپوشانید که کوچولو کمتر درگیر تعویض لباس باشد و تایم بیشتری در جهت عکاسی همراه ما باشید.