عکاسی تولد کودک

 
عکاسی تولد کودک در آتلیه به چه صورت انجام می شود؟

عکاسی تولد کودک در آتلیه یکی از نوعی عکاسی است که در آن، عکاسی از کودک به مناسبت تولدش در یک آتلیه عکاسی انجام می‌شود. این نوع عکاسی معمولاً شامل گرفتن عکس‌هایی از کودک در لباس‌های مختلف، در محیط‌های مختلف، با والدین، و با اسباب بازی‌های مختلف می‌شود.

برای گرفتن عکس‌های بهتر در عکاسی تولد کودک در آتلیه، می‌توانید از تکنیک‌های مختلفی مانند استفاده از نورهای مختلف، پس زمینه‌های متنوع، و لوازم جانبی مختلف استفاده کنید. همچنین، برای گرفتن عکس‌های جذاب تر، می‌توانید از ترکیبات رنگی جذاب و هماهنگی لباس کودک با پس‌زمینه استفاده کنید.

بهتر است برای بهتر شدن عکس تولد کودک؛ به جای استفاده از کیک های واقعی، از ماکت کیک در آتلیه استفاده کنید. با استفاده از ماکت های کیک می توانید بدون نگرانی از خراب شدن کیک ها، از زوایای مختلف عکاسی کرده و یا جای کودک را تغییر دهید یا بدون هیچ نگرانی ماکت ها را تکان داده، کج کنید یا برای اینکه تصاویر بهتری داشته باشید والدین را به عکس کودک اضافه کنید.

برای رزرو وقت آتلیه کلیک کنید

نمونه هایی از ماکت های کیک تولد کودک در آتلیه کودک ریماگل را در زیر مشاهده می کنید:

در عکاسی تولد کودک در آتلیه، بهتر است قبل از جلسه عکاسی، والدین کودک با عکاسی کودک یا مسئول آتلیه ملاقات کرده و در مورد انتظاراتشان از عکاسی و جزئیاتی از خدماتی که در آتلیه ارائه می‌شود صحبت کنند. همچنین، در طراحی محیط آتلیه و چیدمان لوازم جانبی، به خصوص برای کودکان، به ایمنی و راحتی آن‌ها توجه شود. به این ترتیب کودک در جلسه عکاسی کودک می تواند به راحتی فیگورهای مناسبی گرفته و شاد و خوشحال باشد.
در نهایت، در عکاسی تولد کودک در آتلیه، مهمترین نکته این است که بتوانید خاطرات خوبی از این رویداد برای والدین و خود کودک ایجاد کنید. برای این منظور، بهتر است با کودک صبر کنید و زمان کافی برای گرفتن عکس‌های بهتر در اختیار داشته باشید. همچنین، بهتر است از دوربین با کیفیت و لنز با ویژگی‌های مناسب استفاده کنید و پس از جلسه عکاسی، عکس‌های به دست آمده را بهترین شکل ممکن ویرایش کنید.

همچنین بهتر است ماکت های کیک تولد برای عکاسی تولد کودک را برای کودکان دختر و پسر به شکلی متفاوت انتخاب کنید. به همین منظور برای عکاسی تولد کودک پسر از کیک هایی متناسب با شخصیت و علاقه هایش استفاده کنید و برای عکاسی کودک دختر نیز به سلیقه کودک توجه کنید. به همین منظور می توانید از تصاویری که از قبل برای کودکان دختر و یا پسر تهیه شده است برای راهنمایی استفاده کنید:

برای مشاهده تصاویر عکاسی از کودک دختر اینجا را کلیک کنید

برای مشاهده تصاویر عکاسی از کودک پسر اینجا را کلیک کنید