عکاسی فصلی کودک

در عکاسی فصلی با توجه به تم همان فصل از کودکان عکاسی خواهد شد. در همین زمینه البسه مناسب و متناسب نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

 

 

عکاسی فصلی

در عکاسی فصلی با توجه به تم همان فصل از کودکان عکاسی خواهد شد. در همین زمینه البسه مناسب و متناسب نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 

 

 

نحوه عکاسی فصلی کودک در آتلیه ریماگل

عکاسی فصلی کودک بنا بر تغییر هر فصل انجام می شود. به این معنی که تم، زمینه و نحوه عکاسی در هر فصل و مناسبتی متفاوت است. به طور مثال مناسبت هایی مانند عید نوروز در فصل بهار است و کریسمس در فصل زمستان. به همین دلیل موقعیت و شرایط عکاسی متفاوت است.

در استودیو کودک ریماگل خدمات متنوع در زمینه تصویربرداری از کودکان به شما عزیزان ارائه می شه. یکی از این خدمات عکاسی فصلی کودک است که با در نظر گرفتن همه شرایط کودک؛ در فضای باز یا در دکور آتلیه انجام میشه. ما در آتلیه کودک ریماگل کلیه خدمات مربوط به عکاسی نوزاد رو انجام میدیم. ثبت خاطرات کودک تنها بعد از تولد انجام نمیشه بلکه ما کلیه مراحل متولد شدن کودکان رو حتی قبل از متولد شدنشون ! ثبت می کنیم.

در استودیو تخصصی کودک ریماگل خدمات عکاسی بارداری هم انجام میشه که با توجه به درنظر گرفتن کلیه شرایط بهداشتی انجام میشه؛ قبل از انجام عکاسی جلسات مشاوره برگذار میشه و راهنمایی های لازم جهت هرچه بهتر شدن شرایط داده میشه. سپس عکاسی نوزاد با توجه به سن و جنسیت نوزاد انجام میشه و در همین زمینه محیطی آرام و دلنشین رو برای نوزاد و پدر و مادر فراهم می کنیم.

عکاسی کودک را می توان جزو سخت ترین شاخه های عکاسی طبقه بندی کرد چون نیازمند صبر و حوصله زیادی است. همچنین باید با آرامش با کودک تعامل داشته باشید تا بتوانید بهترین و زیباترین تصویر را از کودک ثبت کنید. لازم به ذکر است که در آتلیه کودک؛ فقط تجهیزات نیستند که مهم هستند بلکه دکور، نحوه نورپردازی، چینش وسائل و حتی لباس های کودک و عکاس هم مهم هستند.

برای ارتباط با ما و همچنین دریافت مشاوره رایگان از بخش تماس با ما آتلیه برای تماس با ما استفاده نموده و یا در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام با ما همراه باشید. ما به شما کمک می کنیم که بتونید بهترین لحضاتتون رو ثبت کنید


عکاسی فصلی کودک