همکاران ما در آتلیه کودک ریماگل

مریم توکلی

عکاس مجموعه

کارشناسی عکاسی

سبک مورد علاقه در عکاسی: عکاسی کودک / مدلینگ / عکاسی مستند

عکاسی شعری است که با دوربین سروده می شود. "انسل آدامز"
عکاسی برای من مانند تراپی است.
عکاسی از کودکان به من صبر می آموزد.

 

مبینا حلافی نژاد

عکاس مجموعه

کارشناسی عکاسی

سبک مورد علاقه در عکاسی: عکاسی کودک / مدلینگ 

در دنیایی که همه چیز خیلی زود فراموش می شود، عکس ها هستند که ماندگارند.

 

فاطمه فلاح

دانشجوی رشته تلویزیون و هنرهای دیجیتال 

تلاش برای ایجاد فضای آرام و شاد برای کودکان

 

فاطمه زهتابیان

دانشجوی رشته تلویزیون و هنرهای دیجیتال 

تلاش برای ایجاد فضای آرام و شاد برای کودکان شما

 

شیوا بسطامی

سوپروایزر مجموعه

کارشناسی ادبیات نمایشی دانشگاه تهران

دانشجوی کارشناسی مدیریت بیمه

 

 

فرم نظر سنجی

لطفا با پر کردن این فرم ما را در ارایه خدمات بهتر یاری کنید.

نظرسنجی

 

همکاران ما در آتلیه کودک ریماگل

با همکاران ما در آتلیه کودک ریماگل آشنا شوید. عکاسی کودک یکی از مهم ترین شاخه های عکاسی است. چرا که این اصلی ترین لحظات زندگی برای هر شخصی به شمار می رود. آتلیه کودک ريماگل دارای بهترین و قوی ترین پرسنل در غرب تهران است. ما با سالها تجربه در زمینه عکاسی کودکان ، لحظات زیبای شما را به همراه کودکان دلبندتان ثبت می کنیم.

در استودیو کودک ریماگل خدمات متنوع در زمینه تصویربرداری از کودکان به شما عزیزان ارائه می شه. ما در آتلیه کودک ریماگل کلیه خدمات مربوط به عکاسی نوزاد رو انجام میدیم. ثبت خاطرات کودک تنها بعد از تولد انجام نمیشه بلکه ما کلیه مراحل متولد شدن کودکان رو حتی قبل از متولد شدنشون ! ثبت می کنیم. در استودیو تخصصی کودک ریماگل خدمات عکاسی بارداری هم انجام میشه که با توجه به درنظر گرفتن کلیه شرایط بهداشتی انجام میشه؛ قبل از انجام عکاسی جلسات مشاوره برگذار میشه و راهنمایی های لازم جهت هرچه بهتر شدن شرایط داده میشه. سپس عکاسی نوزاد با توجه به سن و جنسیت نوزاد انجام میشه و در همین زمینه محیطی آرام و دلنشین رو برای نوزاد و پدر و مادر فراهم می کنیم.

عکاسی کودک را می توان جزو سخت ترین شاخه های عکاسی طبقه بندی کرد چون نیازمند صبر و حوصله زیادی است. به همین دلیل بسیار مهم است که با افرادی که قرار است میزبان شما باشند آشنا باشید و از تخصص و تجربه آنها آگاهی کامل داشته باشید.

برای آشنایی بیشتر با همکاران ما در آتلیه کودک ریماگل و همچنین دریافت مشاوره رایگان از بخش تماس با ما آتلیه برای تماس با ما استفاده نموده و یا در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و تلگرام با ما همراه باشید. ما به شما کمک می کنیم که بتونید بهترین لحضاتتون رو ثبت کنید


همکاران ما در آتلیه کودک ریماگل
سالن آتلیه ریماگل